Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Oferta pracy Vershold

Opublikowano 22 marca 2021

Jesteśmy globalną grupą kapitałową, importerem, eksporterem i dostawcą nieżywnościowych i spożywczych towarów konsumpcyjnych do wiodących sieci sklepów na całym świecie oraz na rynkach e-commerce. Tworzymy i wdrażamy pomysły na produkty, aby rozwijać marki naszych konsumentów. Jesteśmy dumnym twórcą i właścicielem następujących marek: Vintage Cuisine Lavendu Utendors Melink.

Nasza firma ceni utalentowanych ludzi o proaktywnym nastawieniu, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i zdobywać nowe doświadczenia w wielokulturowym środowisku. Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i pracować wśród specjalistów z wielu dziedzin, koniecznie dołącz do nas.

MŁODSZY KIEROWNIK DS. KATEGORII FASHION

Miejsce pracy: Warszawa

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad kierunkiem rozwoju kategorii poprzez tworzenie i planowanie kolekcji.
  • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze tekstyliów, dodatków oraz kolorystyki.
  • Opracowywanie i zarządzanie nowym asortymentem produktów.
  • Kontakt z zagranicznymi dostawcami w celu realizowania projektów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Planowanie procesu produkcyjnego i kontrola jego wykonania.
  • Współdziałanie z partnerami zewnętrznymi (projektanci wzorów i projektanci tkanin).
  • Zarządzanie sprzedażą towarów powierzonej kategorii.

NASZE WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego.
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych (odzież, projektowanie mody, tekstylia, projektowanie graficzne).
  • Doświadczenie w branży tekstylno-odzieżowej oraz w projektowaniu grafiki odzieży (m.in. nadruki, hafty, aplikacje).
  • Dobra znajomość metod drukowania tkanin i odzieży.
  • Znajomość trendów w modzie oraz tekstyliach użytkowych.
  • Dobry poziom znajomości programów MS Office, Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Corel Draw.

MILE WIDZIANE:

  • Wiedza konstrukcyjna (krój i szycie) oraz znajomość budowy tkanin.
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne.

TO OFERUJEMY:

  • Praca w wielokulturowym środowisku na rynkach międzynarodowych.
  • Możliwość poznania unikalnych procesów zakupów i sprzedaży.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji.

Jeśli szukasz wyjątkowej okazji do zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku, wypełnij poniższy formularz załączając swoje CV lub prześlij CV na adres e-mail: recruitment@vershold.com

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych zawartych w moim CV przez Vershold Holding Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z RODO (Dz. Urz. UE L z 2016 r. nr 119/1).”

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez nas w Polsce prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych zawartych w moim CV przez Vershold Holding Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z RODO (Dz. Urz. UE L z 2016 r. nr 119/1).”