KONKURS NA PROJEKT LOGO DLA STUDENTÓW AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE

Opublikowano 19 listopada 2020

Wszystkich studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na projekt logo firmy ONE S.A.

Kim jesteśmy?

Dynamicznie rozwijającą się spółką akcyjną, sprzedającą energię elektryczną, paliwo gazowe oraz świadczącą usługi telekomunikacyjne. Działamy również w obszarze energii odnawialnej. Nasza oferta jest kierowana zarówno do Klientów Indywidualnych jak i biznesowych oraz przetargowych. Promujemy ekologię i wspieramy wszelkie tego typu działania.

Czego oczekujemy?

Projektując logo naszej firmy należy wziąć pod uwagę prowadzoną działalność jak również jednoznaczne skojarzenia z energią odnawialną, ekologią. Sugerujemy utrzymanie zielonej kolorystyki ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i wariacje. Zależy nam aby w logo umieszczona została nazwa spółki – ONE.

Niech zaprojektowane logo zaskoczy nas estetyką i prostotą.

Nagroda

Na zwycięzcę czeka nagroda finansowa w wysokości 5 000 zł.

Zasady

Konkurs jest przeznaczony dla studentów ASP w Warszawie – każdy może zgłosić dobrowolną ilość projektów, dostarczonych w formie elektronicznej, w postaci pliku grafiki wektorowej, rastrowej oraz pdf zaprezentowany w wersji czarno-białej oraz wielobarwnej.

Termin nadesłania prac do 06.12.2020 r. do godziny 22:00  – Projekty prosimy przesyłać na adres konkurs@onesa.pl w temacie maila wpisując KONKURS_LOGO

Ogłoszenie wyników – 14.12.2020 roku – każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie otrzymania zgłoszenia a po ogłoszeniu wyników informację o wyniku konkursu.

Do pobrania

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie!