Grant of Colour – konkurs dla studentów i młodych projektantów i architektów

Opublikowano 14 lipca 2020

Grant of Colour, to konkurs skierowany do młodych projektantów i architektów oraz studentów. Dzięki Studium Kolorów, które dostępne jest na stronie konkursowej  www.grantofcolour.pl praca nad stworzeniem kolorowych projektów koncepcyjnych jest przemyślana i uzasadniona.

Studium kolorów, to kompendium wiedzy na temat zastosowania kolorów w przestrzeniach edukacyjno-dydaktycznych. Dzięki przedstawionym zasadom łączenia barw zgłaszane do konkursu projekty są różnorodne i niepowtarzalne.

Przed nami ostatnie 2 miesiące trwania konkursu i rozstrzygnięcie, kto z uczestników otrzyma nagrodę główną – Grant of Colour, czyli 4000 zł, kolejne osoby na podium otrzymają 3000 zł i 2000 zł. Dodatkowo wszyscy laureaci wygrywają vouchery o wartości 3000 zł od partnera konkursu – firmy Kinnarps.

Nie zwlekajcie i składajcie swoje projekty (maksymalnie 5), czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 sierpnia 2020!

Więcej informacji na www.grantofcolour.pl