Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Oferta pracy – architekt

Opublikowano 15 listopada 2019

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Architekt

Reference no. ARC/037/DEN

Zadania:

  • Realizacja projektów związanych z architekturą wystaw – wystawiennictwo
  • Realizacja projektów ekspozycji muzealnych
  • Bieżące rozwiązywanie problemów projektowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie architektonicznie
  • Bardzo dobra znajomość AutoCad 2D oraz Revit
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Min. roczne doświadczenie w zakresie ekspozycji muzealnych – udokumentowane portfolio
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w znanej i cenionej polskiej pracowni architektonicznej
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Stabilne zatrudnienie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Link aplikacyjny: https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_id=29976