Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Oferta pracy – SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS

Opublikowano 14 listopada 2019

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO: Specjalista ds. PR

Istniejemy od 14 lat. Najpierw jako Acha PR, teraz pod nazwą N42. Dbamy o detale – i w małych, i w dużych projektach, to od nich zależy powodzenie akcji. Podczas nasze obecności na rynku, budowanie wizerunku oddały w nasze ręce dziesiątki firm. Inspirująco, innowacyjnie i świeżo – tak tworzymy komunikację, dzięki której nasi klienci sięgają po więcej.

Największą wartością każdej firmy, są tworzący ją ludzie.

My jesteśmy dumni z zespołu specjalistów, który z nami pracuje. Zespół N42, to barwne osobowości z nietuzinkowymi pomysłami, kreujące potrzeby naszych Klientów.

Do swojego zespołu poszukujemy kreatywnych pasjonatów, którzy do pracy podchodzą z wielkim zapałem, znają aktualne trendy, są na bieżąco z nowinkami i nie boją się wyzwań!

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • Tworzenie materiałów prasowych
  • Raportowanie
  • Prowadzenie działań PR w mediach i w social mediach
  • Kreatywne wspieranie zespołów sprzedażowych w zakresie działań promocyjnych oraz polityki wizerunkowej
  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem trendów, potrzeb klientów i działań Konkurencji

Od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Wykształcenia wyższego ( mile widziane kierunki o profilu marketing, public relations, dziennikarstwo, socjologia, politologia, filologia polska), rozpatrzymy również kandydatury studentów ostatnich lat studiów
  • Umiejętności tworzenia i realizacji kompleksowych strategii komunikacyjnych w social media
  • Wiedzy dot. kreowania wizerunku firmy i budowania strategii promocji rozwoju marki
  • Łatwości w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych
  • Kreatywności, samodzielności i efektywności w prowadzeniu projektów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomości jęz. Angielskiego

My oferujemy:

  • Umowę B2B
  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • Biuro w prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: ewelina.mrozinska@n42.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez N42 Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.