Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Oferta pracy – GRAPHIC DESIGNER

Opublikowano 14 listopada 2019

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO: GRAPHIC DESIGNER

Istniejemy od 14 lat. Najpierw jako Acha PR, teraz pod nazwą N42. Dbamy o detale – i w małych, i w dużych projektach, to od nich zależy powodzenie akcji. Podczas nasze obecności na rynku, budowanie wizerunku oddały w nasze ręce dziesiątki firm. Inspirująco, innowacyjnie i świeżo – tak tworzymy komunikację, dzięki której nasi klienci sięgają po więcej.

Największą wartością każdej firmy, są tworzący ją ludzie.

My jesteśmy dumni z zespołu specjalistów, który z nami pracuje. Zespół N42, to barwne osobowości z nietuzinkowymi pomysłami, kreujące potrzeby naszych Klientów.

Do swojego zespołu poszukujemy kreatywnych pasjonatów, którzy do pracy podchodzą z wielkim zapałem, znają aktualne trendy, są na bieżąco z nowinkami i nie boją się wyzwań!

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • Przygotowywanie materiałów poligraficznych (ulotki, katalogi, instrukcje)
  • Dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych oraz przygotowanie projektów do druku
  • Projektowanie szablonów i grafik na potrzeby stron internetowych i portali internetowych
  • Współpraca z pracownikami grup projektowych przy realizowanych zadaniach
  • Wsparcie zespołów projektowych poprzez przygotowanie kreacji wizualnej materiałów biznesowych
  • Tworzenie od strony graficznej raportów oraz prezentacji PowerPoint
  • Wsparcie konceptualne na wczesnych etapach tworzenia materiałów projektowych

Od Ciebie oczekujemy:

  • Około 3 lat doświadczenia związanego z kreacją wizualną, graficzną i pokrewną. Mile widziane doświadczenie w firmach doradczych na stanowiskach związanych z tworzeniem materiałów prezentacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości trendów grafiki biznesowej
  • Profesjonalnej obsługi pakietu MS Office, a w szczególności programu PowerPoint
  • Dostępności w pełnym wymiarze godzinowym
  • Znajomości programów z pakietu Adobe
  • Znajomości formatów graficznych agencji reklamowych
  • Systematyczności w działaniu, odpowiedzialności, samodzielności, komunikatywności

My oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób
  • Miłą atmosferę, otwarta i nowoczesna kulturę pracy
  • Pracę przy realizacji międzynarodowych projektów marketingowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • Biuro w prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta
  • B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: ewelina.mrozinska@n42.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez N42 Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.