Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Oferta pracy | PRACOWNIA RZEŹBIARSKA – ANDRZEJ WEREMCZUK

Opublikowano 12 listopada 2019

                         PRACOWNIA RZEŹBIARSKA – ANDRZEJ WEREMCZUK

 JESTEŚMY WIODĄCA PRACOWNIĄ  W KRAJU  W DZIEDZINIE ARCHITEKTURY PAMIĘCI.

NASZ PROFIL JEST DOSTĘPNY NA STRONIE

WWW.WEREMCZUK.PL

SZUKAMY OSOBY KREATYWNEJ KTÓRA , BĘDZIE CHCIAŁA SIĘ REALIZOWAĆ

W TWORZENIU NOWYCH FORM PRZESTRZENNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY PAMIĘCI

       ZATRUDNIĘ  PROJEKTANTA /GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • PROJEKTOWANIE I PRZYGOTOWANIE WIZUALIZACJI
  • PRACA NAD NOWATORSKIMI , AUTORSKIMI PROJEKTAMI
  • OBSŁUGA KLIENTA W ZAKRESIE OCZEKIWAŃ , SUGESTII
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO Z PROJEKTÓW ZGODNE Z OCZEKIWANIAMI I SUGESTIAMI KLIENTA
  • POZNAWANIE WŁAŚCIWOŚCI I MOŻLIWOŚCI KAMIENIA
  • POZNANIE TRADYCJI , KONSTRUKCJI , NORM I PRAWIDEŁ OBOWIĄZUJĄCYCH W TEMACIE.

WYMAGANIA:

  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU ADOBE – GŁÓWNIE PHOTOSHOP
  • ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU IRONCAD , CAD
  • KREATYWNOŚĆ , KOMUNIKATYWNOŚĆ , SUMIENNOŚĆ.
  • PRACA POD PRESJĄ CZASU I OSOBISTYCH EMOCJI INWESTORA

NASZE DOŚWIADCZENIE MOŻE POMÓC W ZGŁĘBIENIU TEJ PRZESTRZENI PROJEKTOWEJ.

PRACA W MŁODYM TWÓRCZYM ZESPOLE

UMOWA O PRACE ,UMOWA ZLECENIE , INNE PROPOZYCJE

PRACOWNIA RZEŹBIARSKA ANDRZEJ WEREMCZUK,

NOWODWÓR 105A, 21-100 LUBARTÓW (5 KM OD LUBARTOWA)

602 551 228

pracownia@weremczuk.pl