Praktyki przygotowane przez Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu

Opublikowano 12 września 2019

Centrum Technologii Audiowizualnych jest państwową instytucją kultury, kontynuatorem działalności Wytwórni Filmów Fabularnych, które prowadzi działalność edukacyjną, upowszechniającą, badawczą i twórczą. Organizujemy kursy, szkolenia w dziedzinie sztuk filmowych i audiowizualnych, tworzymy i wykonujemy zlecenia produkcyjne w zakresie grafiki komputerowej, wizualnych efektów specjalnych oraz postprodukcji dźwiękowej. Upowszechniamy wiedzę filmową, organizujemy festiwale i pokazy a także prowadzimy prace badawcze związane z realizacją filmową.

Na chwilę obecną poszukujemy chętnych studentów i absolwentów na praktyki w trzech obszarach:

1. Przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Abstrakcyjnych Punto y Raya Junior 2019;
  2. Przy najnowszej produkcji Jana Jakuba Kolskiego „Republika dzieci” na stanowisku asystenta kierownika produkcji;
  3. Osób z doświadczeniem w obsłudze aplikacji graficznych do kolorowania animacji „Skafander Klingerta” w reżyserii Artura Wyrzykowskiego;

Szczegółowe informacje o każdej z praktyk oraz formularze zgłoszeniowe mogą Państwo znaleźć pod adresem: http://filmstudioceta.pl/edukacja/ w zakładce „Praktyki i staże”.