Projekt „Czas na młodzież 2019”

Opublikowano 11 września 2019

Szanowni Studenci i Studentki,

Caritas Polska, największa organizacja charytatywna w Polsce zaprasza do udziału w projekcie „Czas na młodzież 2019”. Organizacja poszukuje osób w wieku 15-29 lat, dla których ważne jest podejmowanie działań na rzecz innych i które chciałyby zyskać doświadczenie w realizacji własnych projektów i podnieść swoje kompetencje społeczne.

Udział w projekcie jest okazją, by podjąć działania na rzecz potrzebujących, lokalnej społeczności czy ekologii. Obejmuje 46 godzin warsztatów podnoszących kompetencje społeczne, udział w kursie kwalifikacyjnym, staż wolontaryjny w wybranym dziale Caritas Polska oraz realizację własnego projektu społecznego. Udział jest bezpłatny.

Nasza propozycja jest szczególnie atrakcyjna dla osób zainteresowanych urządzaniem wnętrz, ponieważ jednym ze sposobów realizacji projektu społecznego przez wolontariuszy może być zaprojektowanie i urządzenie przestrzeni Centrum Młodzieżowej Aktywności, co będzie przydatnym doświadczeniem na ścieżce kariery zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu na stronie internetowej Caritas Polska (https://caritas.pl/blog/2019/09/10/czas-na-mlodziez-z-caritas-polska-latwiej-w-doroslym-zyciu/), a zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail power@caritas.org.pl.