Amerykańskie Biuro Handlowe w Warszawie – oferta dla studentów

Opublikowano 10 września 2019

Studenci!

Amerykańskie Biuro Handlowe w Warszawie (U.S. Commercial Service) poszukuje komunikatywnych, otwartych na nowe doświadczenia i ciekawych świata osób, które dołączą do naszego zespołu. Chcielibyśmy abyś znał/a język angielski minimum na poziomie B2, dobrze radził/a sobie z poszukiwaniem informacji w sieci oraz by praca indywidualna jak i w zespole nie sprawiała Ci problemu. Nie musisz mieć doświadczenia w administracji rządowej, ani być ekspertem w dziedzinie biznesu. Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie pracowników naszego biura. Gwarantujemy, że nauczysz się od nas bardzo dużo, będziesz miał/a zróżnicowane i ciekawe zadania, poznasz działalność firm amerykańskich w Polsce, a także spedzisz czas w miłej atmosferze stworzonej przez pracowników naszego biura. Staż trwa 3 miesiące, od godziny 9 do 16, pięć razy w tygodniu (pn-pt). Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zostań członkiem naszego zespołu!

Wspomnienia naszych poprzednich stażystek:

„Staż z w Biurze Handlowym był dla mnie interesującym doświadczeniem dzięki któremu zrozumiałam na czym polega współpraca amerykańsko-polska w dziedzinie handlu, ale przede wszystkim była to dla mnie okazja do poznania ciekawych ludzi”

„Program stażowy w Ambasadzie USA oferuje szeroki zakres możliwości rozwoju oraz eksploracji świata dyplomacji. Nie mam wątpliwości, że umiejętności nabyte podczas stażu będą przodować w mojej karierze akademickiej i zawodowej. Zachęcam wszystkich zainteresowanych, aby skorzystali z okazji i ubiegali się o staż w ambasadzie USA, aby móc czerpać z tego korzyści zarówno na poziomie zawodowym, jak i osobistym”

Czekamy na zgłoszenia do 15 października 2019r.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania stąd: