Oferta pracy – Good Looking Studio

Opublikowano 26 lipca 2019

Good Looking Studio – działamy na styku sztuki i branży reklamowej. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie ręcznie malowanych murali reklamowych i artystycznych. Pracujemy z najzdolniejszymi artystami, którzy chcą łączyć pasję do malowania z realizowaniem zleceń dla największych światowych marek realizujących ciekawe kampanie reklamowe.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na:

www.instagram.com/goodlooking_studio/

www.facebook.com/goodlookingstudio/

www.goodlooking.pl/

Jeśli:

– jesteś studentem ASP na Wydziale Malarstwa lub masz dyplom w kieszeni

– możesz wygospodarować dla nas min. 6 dni w jednym tygodniu miesiąca (preferujemy pierwszy tydzień każdego miesiąca)

– potrafisz malować realistyczne obrazy (m.in. portrety, odzież)

– nie boisz się pracować na wysokości powyżej 3m. z rusztowań i podnośnika

– jesteś punktualny, komunikatywny, samodzielny i odpowiedzialny

– możesz malować w różnych miastach Polski (na nasz koszt :))

…I chcesz być częścią wybitnej ekipy tworzącej murale artystyczne i reklamowe

Wyślij do nas swoje portfolio na adres cv@goodlooking.pl – w tytule wpisz „Malarz – ASP”

Poszukujemy osób, którym z uwagi na specyfikę naszej branży nie przeszkadza elastyczne podejście do terminów planowanych realizacji i są w stanie pogodzić prywatne plany i zajęcia z dynamiką zleceń, które oferujemy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.