Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Oferta pracy dla młodszego projektanta sklepów

Opublikowano 24 lipca 2019

Agencja Personalna PGB HR aktualnie dla swojego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i wyposażaniem sklepów, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na stanowisko:

Młodszy projektant sklepów

Miejsce pracy: Nadarzyn

Zakres obowiązków:

  • projektowanie stoisk sklepowych (pieczywo, alkohole, itp.)
  • tworzenie układów funkcjonalnych sklepów spożywczych
  • projektowanie koncepcyjnych oraz wykonawczych wnętrz sklepów
  • tworzenie projektów mebli sklepowych

Wymagania:

  • znajomość programów AutoCAD, Vray, Sketch Up oraz Rhinoceros 5
  • tworzenie modeli 3d oraz renderowanie w programie Rhinoceros i Vray
  • sprawne rysowanie 2d układów funkcjonalnych i rys wykonawczych
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • kreatywność

Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiety benefitów
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • miłą i przyjazną atmpsferę w zespole

Aplikacje na to stanowisko można przesyłać na adres a.wisniewska@pgbhr.com.