Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Akademickie Biuro Karier

Oferta pracy – projektant dla młodej marki modowej (Warszawa)

Opublikowano 4 marca 2019

Opis projektu:

Szukamy osób chętnych do wzięcia udziału w nowym projekcie biznesowym z kategorii modowej. Założeniem projektu jest stworzenie lifestyle’owej marki odzieżowej z segmentu premium (jakość wykonania, design, segment cenowy). Inspiruje nas otaczający świat, zjawiska społeczne, kultura i sztuka. Oprócz funkcjonalnych produktów wysokiej jakości chcemy stworzyć markę oferującą unikalny brand experience i wartość dla klientów i społeczności wokół marki.

Poszukujemy młodych talentów chętnych do spróbowania swoich sił w praktyce.

Będziesz odpowiedzialna/y za (zakres obowiązków):

·         Przygotowanie koncepcji identyfikacji wizualnej marki

·         Przygotowanie projektów ubrań dla wybranych grup asortymentowych

·         Bieżące wsparcie w nadzorowaniu produkcji w ramach założeń danego projektu

·         Konsultacje w zakresie najnowszych trendów i insightów branżowych

Kogo szukamy (opis kwalifikacji):

·         Doświadczenie/wykształcenie w dziedzinie projektowania i produkcji ubrań

·         Znajomość tematyki projektowania graficznego w tym umiejętność przygotowania technicznego projektów do produkcji

·         Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu podobnym projektem i ownership

·         Możliwość bieżącego wsparcia w nadzorowaniu produkcji (dostępnośc czasowa i mobilność)

·         Zainteresowanie tematyką modową, zmysł artystyczny, kreatywność i śledzenie bieżących trendów

·         Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

Co oferujemy:

·         Możliwość praktyki zawodowej w dziedzinie projektowania i produkcji odzieży

·        Możliwość strategicznego współtworzenia nowej marki i możliwość realizacji własnych projektów bez                              ponoszenia ryzyka finansowego

·         Wynagrodzenie od każdego projektu uzależnione od skali sprzedaży

·         Elastyczne podejście do czasu i miejsca pracy (praca zdalna, projektowa)

Jeśli jesteś zainteresowana/y poznaniem szczegółów skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu email: nimblegenesis@gmail.com