Firma JACK & JONES rozpoczęła nową inicjatywę stypendialną

Opublikowano 18 lutego 2019

NASZYM PRZEZNACZENIEM JEST DENIM, A TWOIM?

JACK & JONES rozpoczęło nową inicjatywę stypendialną, mającą na celu pomóc studentom w rozwoju zawodowym oraz dojściu do zamierzonych celów. Okres składania wniosków o stypendium potrwa do 1 maja 2019 i mogą się o nie ubiegać studenci studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych uczących się na kierunkach związanych z modą lub z biznesem.

Stypendium JACK & JONES ma za zadanie przyczynić się do spełnienia zawodowych marzeń ambitnych uczniów.

Dążysz do wielkich rzeczy oraz do tego, aby stać się najlepszym w jednej z branży, która współgra z kulturą firmy JACK & JONES? Dlatego też nasza inicjatywa stypendialna działa pod hasłem: NASZYM PRZEZNACZENIEM JEST DENIM, A TWOIM?

Stypendium mogą otrzymać uczniowie studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych, którzy ukończyli 18 lat. Stypendium przeznaczone jest dla osób studiujących na kierunkach związanych z biznesem lub modą, takich jak ekonomia, IT, marketing, finanse, projektowanie ubrań, projektowanie graficzne, fotografia itp.*

Celem inicjatywy jest wsparcie trzech niezwykle ambitnych i inspirujących studentów stypendium o kwocie 1000€, które ma pokryć wydatki związane z rozwojem zawodowym, takie jak opłata za kursy, edukację, bilety konferencyjne, podróż; zakup czasopism fachowych, książek, subskrypcji do internetowych platform edukacyjnych itp.

Brzmi jak okazja, której nie możesz przegapić?

Okres składania wniosków o stypendium potrwa do 1 maja 2019 i mogą się o nie ubiegać studenci studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych.

Aby ubiegać się o stypendium należy przejść na stronę https://www.jackjones.com/pl/pl/jj/stypendium/ i postępować zgodnie z prostymi instrukcjami. Pamiętaj o przeczytaniu regulaminu przed złożeniem wniosku.

JACK & JONES