Konkurs “Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie”

Opublikowano 17 grudnia 2018

Nagroda Artystyczna przyznawana jest od 2012 roku przez Wydział Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Ma ona służyć ożywieniu zainteresowania malarstwem jako kierunkiem studiów i być wsparciem dla najlepszych studentów i absolwentów tego kierunku.

Konkurs jest adresowany tylko do studentów i absolwentów kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce.

Nagroda Artystyczna Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie wynosi 10 000 złotych. Wręczone zostaną także nagrody specjalne i wyróżnienia honorowe. Wszyscy nominowani do Nagrody Artystycznej biorą udział w wystawach konkursowych oraz otrzymują nagrody rzeczowe. W tym roku wystawa konkursowa odbędzie się w Starym Browarze w Poznaniu oraz w Galerii BWA w Pile.

Regulamin, kalendarz konkursu oraz skład komisji konkursowej znajduje się na stronie internetowej http://nowyobraz.uap.edu.pl

Kalendarz ósmej edycji konkursu

Ogłoszenie konkursu – 21 listopada 2018
Przyjmowanie zgłoszeń – do 17 lutego 2019