Oferta pracy – grafik komputerowy

Opublikowano 8 listopada 2018

Nie jesteśmy wielką korporacją, jesteśmy polską firmą założoną w 1991 roku o ugruntowanej pozycji na rynku działającą w branży narzędziowej. Nasze produkty sprzedajemy w Polsce i w 13 krajach Europy. I dalej dynamicznie się rozwijamy.

O potencjale każdej firmy stanowią jej pracownicy, dlatego chcemy współpracować z ludźmi o optymistycznym podejściu do pracy, nastawionymi na inicjatywę w działaniu.

W zamian oferujemy atrakcyjną i rozwojową pracę, w której każdy pracownik ma  wkład w sukces firmy i zostaje doceniony za swój wysiłek.

A więc jeżeli masz doświadczenie na stanowisku Grafika Komputerowego, zapraszamy

Miejsce pracy: Pruszków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• przygotowywanie projektów graficznych opakowań produktów;
  • przygotowywanie grafik dla potrzeb Internetu (bannery, mailingi, itp.);
  • tworzenie nowych grafik lub ich modyfikacja;
  • wykonywanie fotografii produktowej;
  • projektowanie i przygotowywanie materiałów do druku (ulotki, foldery, plakaty, itp.);
  • sporządzanie projektów materiałów promocyjnych firmy;
  • wsparcie działań marketingowo-reklamowych;

Oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomości programów firmy CorelDraw oraz Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat i inne);
  • umiejętności obróbki fotografii produktowej;
  • umiejętności przygotowania projektów do druku;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (konieczne przysłanie portfolio);
  • wykształcenia wyższego;
  • kreatywnego myślenia i twórczego podejścia do realizowanych projektów;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

Oferujemy Tobie w zamian:

• umowę o pracę w polskiej spółce z dwudziestosiedmioletnim doświadczeniem;
  • interesujący zakres obowiązków i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na wymagającym rynku;
  • szereg wyzwań realizowanych w świetnej atmosferze wspólnie z zaangażowanym zespołem;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: m.skrobisz@dedra.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez DEDRA-EXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. 3-go Maja 8, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest DEDRA-EXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. 3-go Maja 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.