Branża kreatywna – sztuka czy biznes?

Opublikowano 19 października 2018

Akademickie Biuro Karier we współpracy z agencją marketingową Plej serdecznie zapraszają na spotkanie z Łukaszem Gumowskim Branża kreatywna – sztuka czy biznes?

Na spotkaniu poruszone będą kwestie:

• Czy praca w agencji kreatywnej reklamowej jest opcją dla absolwentów ASP?
  • Jak wygląda branża kreatywna w Polsce?
  • Jakie są trendy na rynku?
  • Czy będzie zapotrzebowanie na grafików i pracowników kreatywnych?
  • Jak wygląda praca w branży?
  • Agencje reklamowe wczoraj i dziś, a także perspektywy branży na przyszłość.

Spotkanie odbędzie się 25 października w Auli na Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39 w godzinach 12.30 – 14.30.

Serdecznie zapraszamy!

Łukasz Gumowski od 2008 roku jest partnerem kreatywnym i wiceprezesem zarządu w agencji Plej. Odpowiada za dział kreacji oraz nadzoruje pracę dla klientów strategicznych ​ we wszystkich obszarach kreatywnych​. Na co dzień tworzy strategie komunikacji, a także nadzoruje prace kreatywne m.in. dla: ​Play, Energizer, Google, L’oreal czy ​Iveco Poland. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów MBA realizowanych przez London Business School i Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

W swoim kilkunastoletnim doświadczeniu w obszarze reklamy został m.in. Kreatywnym Roku Branży Eventowej 2013, a jego kampanie były wielokrotnie nagradzane w konkursach takich jak Effie​, ​Golden Arrow​ czy MP Power Awards​.