Oferta pracy – nauczyciel rysunku i malarstwa

Firma Pracownia RysunekArchitektura
Termin składania aplikacji 2018/07/31
Adres ul. Półwiejska 23/3
61-885 Poznań
O firmie

Nasza Pracownia RA przygotowuje kandydatów do plastycznych egzaminów wstępnych na studia oraz prowadzi zajęcia artystyczne dla hobbystów.

Stanowisko

Nauczyciel

Zakres obowiązków

Szukamy nauczycieli rysunku i malarstwa do prowadzenia warsztatów plastycznych dla hobbystów oraz kursów przygotowawczych do egzaminów wstępnych na studia.

Wymagania

Szukamy osób:
– z wykształceniem wyższym w kierunkach plastycznych – absolwentów uczelni artystycznych
– z doświadczeniem w nauczaniu i/lub pracy z dziećmi i młodzieżą
– z dużymi umiejętnościami rysunkowymi i malarskimi
w różnych technikach oraz biegłych w posługiwaniu się innymi technikami plastycznymi
– dobrze zorientowanych w historii i aktualiach sztuki

– zaangażowanych, twórczych, z pasją

Dodatkowym atutem są:
– doświadczenie w nauce rysunku
– uprawnienia pedagogiczne
– aktywność artystyczna

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio
kontakt@rysunekarchitektura.pl

Oferujemy

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczną formę współpracy
– realny udział w budowaniu Pracowni, jej charakteru i sposobów kształcenia
– przestrzeń i czas do wystawiania swojej twórczości