Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Akademickie Biuro Karier

Varsztatovnia | oferta pracy dla artysty

Opublikowano 26 czerwca 2018

Varsztatovnia to dynamicznie rozwijający się inkubator warsztatów kreatywnych w Warszawie. Zajmujemy się organizowaniem kursów obejmujących umiejętności twórcze, tak jak malarstwo, rysowanie, aktorstwo czy śpiew.
Naszymi największymi wartościami są rozwój, budowanie ambitnej społeczności i poznawanie nowych pasji.
Jeśli jesteś artystą, możesz pochwalić się ciekawymi umiejętnościami i chcesz dzielić się nimi z innymi, to oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

– prowadzenie warsztatów grupowych z umiejętności kreatywnych
– tworzenie materiałów dydaktycznych dla grup warsztatowych
– współpraca z biurem Varsztatovni przy tworzeniu programu oraz opisu warsztatów

Wymagania:

– dobrze rozwinięte umiejętności artystyczne
– umiejętność pracy w grupie
– zdolność przekazywania wiedzy innym
– dobra organizacja czasu i punktualność
– komunikatywność
– empatyczne podejście do uczestników warsztatów

Oferujemy wysoką stawkę godzinową zależną od umiejętności i dostępność.

Praca w okresach 3- miesięcznych przy dostępności min. 2h tygodniowo.

CV lub portfolio prosimy wysłać na adres rekrutacja@varsztatovnia.pl
Więcej informacja znajdziecie na naszej stronie internetowej – www.varsztatovnia.pl