Oferta pracy | Grafik

PKF Consult od 25 lat istnieje na rynku świadcząc usługi audytorski, podatkowe, księgowe i doradcze. W tym czasie zyskaliśmy tytuł jednej z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i staliśmy się przedstawicielem jednej z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Nasz zespół liczy ponad 170 pracowników zatrudnionych na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Łodzi, Opola i Gdańska oraz prawie 200 ekspertów wspierających realizację projektów.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby, która wesprze nas na stanowisku:

Grafik

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Orzycka

Nr ref– MS/ZWA03/06/18

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów graficznych wykorzystywanych w kampaniach marketingowych w sieci i poza nią,
  • przygotowywanie projektów infografik i ilustracji graficznych,
  • projektowanie kreacji mailingowych,
  • projektowanie materiałów drukowanych i internetowych w każdej możliwej formie,
  • tworzenie kreacji display’owych, pop upów i innych form reklamowych do Internetu.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby Internetu i druku,
  • pasja i kreatywność,
  • dobra znajomość programów graficznych: InDesign, Photoshop, Illustrator, CorelDraw,
  • umiejętność łączenia kreatywnych koncepcji z wymaganiami biznesowymi,
  • bardzo dobra organizacja pracy, precyzja i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość tworzenia kreacji mailingowych we freshmail.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w młodym i dynamicznym zespole,
  • podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach m.in.: zawodowych, językowych, z umiejętności „miękkich” oraz z wykorzystywania narzędzi informatycznych,
  • różne programy świadczeń pracowniczych m.in.: pakiet medyczny, świadczenia z ZFŚS, wyjazdy oraz spotkania integracyjne,
  • pracę w firmie renomowanej firmie audytorskiej.

Dołącz do nas:

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rekrutacja@pkfpolska.pl podając w tytule wiadomości numer referencyjny ogłoszenia.  Aplikacje, które nie będą miały w tytule wiadomości numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również, aby aplikacja zawierała następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji o pracę dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym w PKF Consult ul. Orzycka 6 lok. 1B, 02-695 Warszawa. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym spółkom należącym do Grupy PKF.”

Obowiązek informacyjny:

Administratorem danych jest PKF Consult ul. Orzycka 6 lok. 1B, 02-695, Warszawa adres e-mail: rekrutacja@pkfpolska.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@pkfpolska.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane w celach:

  • Przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – art. 6 ust. 1 lit. a RODO*
  • Archiwizowania aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych – art. 6 ust. 1 lit. a RODO

Dane osobowe są przetwarzane na czas trwania rekrutacji, a jeśli została wyrażona zgoda na archiwizowanie aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych – do czasu odwołania takiej zgody.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE