Oferta pracy – Specjalista w Dziale Projektów Gotowych

Grupa ZPR Media – jesteśmy najbardziej multimedialną grupą w Polsce

Obecnie Grupa ZPR Media jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, NOWA TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Specjalista w Dziale Projektów Gotowych

Miejsce pracy: Warszawa

JEŻELI:

• Masz wykształcenie budowlane lub właśnie kończysz studia budowlane lub pokrewne
  • Znasz dobrze media społecznościowe
  • Swobodnie piszesz w języku polskim
  • Jesteś kreatywny i myślisz nieszablonowo

Dołącz do naszego Biura Projektów Gotowych!

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

• Współtworzeniem i prowadzeniem profili społecznościowych
  • Bezpośrednim kontaktem z klientem indywidualnym (telefonicznie, mailowo).

PROPONUJEMY TOBIE:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce,
  • Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilność zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów

Czekamy na Twoje CV pod adresem: rekrutacja@grupazpr.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018