Oferta współpracy – EkoEdukator / EkoEdukatorka | Atmoterm SA

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy dotyczącego przeprowadzenia wśród mieszkańców działań edukacyjno-informacyjnych w zakresie przeciwdziałania zjawisku niskiej emisji oraz poprawy jakości powietrza poszukujemy do współpracy osób w charakterze:

EkoEdukator / EkoEdukatorka

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

• przeprowadzenie badania w formie krótkiej ankiety
  • wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

Oferujemy:

• współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności

Poszukujemy osób:

• posiadających umiejętności komunikacyjne
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • angażujących się w wykonywane zadania
  • dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych

Mile widziani studenci, studentki oraz osoby interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych adres rekrutacja@atmoterm.pl w temacie prosimy wpisać: Edukator – Imię i Nazwisko

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4, 45-031 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.”

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018