Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Akademickie Biuro Karier

Oferta pracy – Projektant Wzornictwa Przemysłowego

Opublikowano 17 kwietnia 2018

ACCREA Engineering – rozwijające się biuro inżynieryjno-projektowe, tworzące zaawansowane konstrukcje robotyczne – poszukuje ludzi pełnych pasji, zafascynowanych robotyką, do pracy przy projektach związanych z robotyką medyczną i społeczną, na.stanowisko:

Projektant Wzornictwa Przemysłowego

Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

  • tworzenie wzorów użytkowych i ergonomicznych robotów medycznych
  • sporządzanie obliczeń do projektowanego wyrobu, dobór materiałów
  • wspieranie zespołu projektantów i konstruktorów w zakresie opracowania funkcjonalności projektowanych urządzeń
  • uczestnictwo we wdrażaniu projektów i produktów
  • monitorowanie najnowszych tendencji i przemian

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziany absolwent/ka kierunku: Informatyka/Grafika 2D i 3D/Architektura/Wzornictwo Przemysłowe/podobne kierunki techniczne
  • wiedza z zakresu inżynierii mechanicznej
  • kreatywność, pomysłowość, poczucie estetyki
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta
  • innowacyjne podejście do tematu
  • mile widziana znajomość konstrukcji mechanicznych i obsługi programu Solidworks lub podobnego CAD
  • doświadczenie z zakresu wzornictwa przemysłowego
  • znajomość przynajmniej jednego z następujących programów: Modo, Maya, Zbrush, 3DS Max, Autodesk Softimage, Blender

Oferta:

Osoby chętne zapraszamy do przesyłania CV oraz portfolio drogą elektroniczną na adres: jobs@accrea.com.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (D.U. nr 2016, pozycja 922.)”