Oferta pracy – stanowisko:  Grafik / Projektant

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff Pro dla swojego Klienta, przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji materiałów reklamowych z tworzyw sztucznych, metalu i drewna, poszukuje osoby zainteresowanej pracą
na stanowisku: Grafik / Projektant
                           Miejsce pracy: okolice Warszawy (powiat otwocki)
                           Nr ref: MG/GR/04/2018

Obowiązki:
• Projektowanie POS-ów: displayów, standów reklamowych;
• Przygotowywanie, rysowanie projektów na papierze lub w programach graficznych.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Znajomość programów graficznych (np. Photoshop, 3ds Max itp.);
• Doświadczenie w branży POS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia;
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Możliwość rozwoju zawodowego w branży projektowej;
• Pracę przy ciekawych realizacjach dla największych marek.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w rekrutacji proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@lfspro.com.pl