JUNIOR GRAPHIC DESIGNER | Oferta pracy

Zadania do wykonania na co dzień:

  • Kreacja oraz przygotowanie do druku opakowań,  layoutów prasowych, materiałów promocyjnych POS oraz BTL
  • Retusz zdjęć oraz ilustracji
  • Wizualizacje 2D/3D
  • Mock-up’y

Wymagania (bez tego ani rusz):

  • Biegła znajomość pakietu ADOBE CC – Illustrator, Photoshop oraz InDESIGN itd.
  • Znajomość zasad TYPOGRAFII
  • Znajomość zasad DTP – przygotowania do druku
  • Mile widziana znajomość technik drukarskich – flexo, offset, sitodruk
  • Znajomość trendów w designie oraz na rynku opakowań
  • Mile widziana znajomość programów do modelowania 3D oraz web design
  • Prawo Jazdy KAT B.
  • Angielski – znajomość poziom średniozaawansowany
  • Mile widziana znajomość rosyjskiego
  • Akceptacje opakowań w drukarniach
  • Umiejętność wykonywania zdjęć – packshot’ów

Dodatkowo chcielibyśmy abyś była / był:

  • Otwarta/y i kreatywna/y
  • Chętna/y do nauki i rozwoju
  • Umiał/a pracować w zespole, pod presją czasu, przy wielu projektach równocześnie;)
  • Sumienna/y , dokładna/y
  • Był/a zaangażowany i umiał/a zorganizować sobie pracę
  • Mile widziana znajomość rynku kosmetycznego oraz farmaceutycznego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • adekwatne do doświadczenia warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie.

Prosimy o załączenie max 2 MB plików lub podanie linka do portfolio.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)