15 Aukcja Młodej Sztuki w Domu Aukcyjnym DESA

Dom Aukcyjny DESA Dzieła Sztuki i Antyki z siedzibą w Krakowie przy ul. Floriańskiej 13 zaprasza do współpracy przy 15 Aukcji Młodej Sztuki, która odbędzie się  26 maja 2018 roku. Podczas aukcji wystawionych zostanie około 80 prac artystów z całej Polski, studentów.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie katalog, w którym zamieścimy reprodukcje wszystkich prac wraz z biogramami artystów. Katalogi aukcyjne zostaną rozesłane do naszych klientów oraz w formie internetowej dostępne będą na stronach Domu Aukcyjnego oraz portalach branżowych: artinfo.pl i numarte.com.

Wszystkie ceny wywoławcze zgodnie z aktualnymi stawkamina aukcjach młodej sztuki to 500 zł.

Prosimy o przesyłanie propozycji prac drogą mailową na adres: aukcje@desa.art.pl. W treści maila prosimy uwzględnić: technikę, wymiary, informację o sygnaturze lub opisie autorskim.

Przedłużenie terminu przyjmowania zgłoszeń do 16 kwietnia.

Serdecznie zachęcamy studentów i absolwentów do zgłoszenia swoich prac!

Dodatkowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej: www.desa.art.pl .

Zapraszamy również na naszego fanpage’a: https://www.facebook.com/DESA-Dzie%C5%82a-Sztuki-i-Antyki-Sp-z-oo-Krak%C3%B3w-123965941007309

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018