Konkurs dla studentów ASP na plakat 9. Warszawskich Targów Książki

Murator EXPO – organizator wykonawczy Warszawskich Targów Książki oraz Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zapraszają wszystkich studentów ASP do udziału w konkursie na plakat zapowiadający 9. Warszawskie Targi Książki.

Do konkursu zapraszamy studentów wszystkich wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie projektu plakatu zapowiadającego 9. Warszawskie Targi Książki.

Na projekty czekamy do 22 marca 2018 r.

Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne ufundowane przez spółkę Murator EXPO:

– nagrodę główną w wysokości 2 000 zł dla autora lub autorów najlepszego plakatu

– dwa równorzędne wyróżnienia po 1 000 zł każde.

Wyboru laureatów dokona jury w składzie:

Jacek Oryl – Prezes Zarządu Spółki Murator EXPO
Rafał Skąpski – Prezes Zarządu Spółki Targi Książki
prof. Wiktor Jędrzejec – Prorektor ds. nauki i rozwoju Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
prof. zw. Błażej Ostoja-Lniski – Dziekan Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
prof. Lech Majewski – Kierownik Katedry Komunikacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
Ryszard Kajzer – wykładowca na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
Werdykt jury poznamy 27 marca 2018 roku.

Plakat nagrodzony nagrodą główną będzie eksponowany w maju 2018 roku w Warszawie na nośnikach reklamy zewnętrznej w wybranych minimum 5 lokalizacjach. 20 najlepszych plakatów wskazanych przez jury Konkursu zostanie zaprezentowanych na wystawie na Warszawskich Targach Książki (17-21 maja 2018 r.)

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz wszystkie dokumenty zgłoszeniowe na stronie: http://www.targi-ksiazki.waw.pl/konkurs-asp

Zapraszamy do udziału!

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018