Płatny staż przy promocji wydarzeń

Fundacja Rozwoju Talentów to nie tylko praca, to chęć robienia dobrych rzeczy, zawodowo. Jeśli chcesz je robić z nami, prześlij swoją aplikację na stanowisko:

STAŻ PRZY PROMOCJI WYDARZEŃ

Oferta ważna do: 14.02.2018

Start stażu: II/III 2018

Miejsce: Poznań, Jeżyce

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Czas trwania stażu: 20-30h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

W miesiącach marzec i kwiecień promujemy wiele wydarzeń, głównie staży i warsztatów. Jeśli praca na styku promocji i rekrutacji jest twoim marzeniem, jesteśmy dla ciebie właściwą organizacją. Do twoich zadań będą należeć głównie:

• tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych (staż/praca/warsztaty) na bazie gotowych wzorców
  • zamieszczanie ogłoszeń na portalu rekrutacyjnym Fundacji
  • przygotowywanie treści materiałów promocyjnych (głównie online)
  • promocja wydarzeń na facebook’u (bezpłatna + płatne kampanie), na stronach tematycznych, biurach karier, wydziałach, portalach studenckich itp.
  • uczestnictwo w Targach Pracy
  • kontrola spływu aplikacji
  • przygotowanie raportów z działań komunikacyjnych na bazie gotowych wzorców

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

• interesuje cię komunikacja i rekrutacja (byłoby dobrze, gdyby kierunek twoich studiów pokrywał się z tymi obszarami, ale nie jest to dla nas warunek konieczny, podobnie jak nie jest dla nas ważne na którym roku studiów obecnie studiujesz)
  • znasz i lubisz media społecznościowe (większość prowadzonej przez nas promocji odbywa się właśnie tam)
  • jesteś samodzielny/a, kreatywny/a, a jednocześnie skrupulatny/a
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (część ogłoszeń jest po angielsku)
  • Word, Excel i PowerPoint nie są ci straszne

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

• 2-miesięczny, płatny staż (14zł brutto/godzinę), z możliwością kontynuacji przez całe studia jeśli będzie nam się dobrze ze sobą współpracowało na stażu
  • możliwość poznania topowych pracodawców i organizacji
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • poniedziałkowe śniadania
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, dzięki któremu staniesz się bardziej atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy
  • możliwość angażowania się w ciekawe, zróżnicowane projekty w zmotywowanym zespole

Nasz zespół to grupa młodych i zaangażowanych osób, które chcą aktywnie i mądrze kreować otaczającą nas rzeczywistość. Jeśli jesteś człowiekiem z pasją – zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?

APLIKUJ
Źródło:https://rekrutacja.fundacjarozwojutalentow.pl/ogloszenie/269