Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Akademickie Biuro Karier

Oferta pracy – Specjalista ds. Szkoleń plastycznych

Opublikowano 2 lutego 2018

Specjalista ds. Szkoleń plastycznych

Miejsce pracy: Warszawa // cała Polska

Zakres obowiązków:

–      budowanie pozytywnego wizerunku marki

–      prowadzenie szkoleń plastycznych na terenie całego kraju

–      całościowa organizacja i administrowanie szkoleń

Oczekiwania:

–       mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub artystyczne

–       bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

–       umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów

–       kreatywność

–       zdolności plastyczne

–       samodzielność

–       wielozadaniowość

–       znajomość pakietu MS Office

–       prawo jazdy kat. B – gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy:

–       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy

–       możliwości rozwoju zawodowego w obrębie organizacji

Aplikacje prosimy kierować na następujący adres mailowy: klisowska@astrapolska.pl z dopiskiem SZKOLENIA PLASTYCZNE APLIKACJA