Konkurs na aranżację kuchni

Ośrodek Kultury Ochoty ogłasza konkurs na ,,aranżację kuchni wraz z przygotowaniem wizualizacji 3D”. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie koncepcji urządzenia kuchni w domu sąsiedzkim – Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. Grójeckiej 109.

Konkurs skierowany jest do młodych architektów, projektantów wnętrz oraz studentów wydziałów architektury, architektury wnętrz.

Prace wydrukowaną w 1 egzemplarzu wraz z płytą CD zawierającą wizualizację 3D, należy wysłać na adres: Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75, 02-094 Warszawa do dnia 5 stycznia 2018 r. do godz. 17.00 (decyduje data stempla pocztowego).Na kopercie należy dopisać: Konkurs na projekt kuchni MAL.
Zaleca się aby uczestnik konkursu dokonał wizji lokalnej w celu zapoznania się z miejscem, a także zdobył dokładne informacje, które mogą być pomocnew przygotowaniu projektu. Na wizję lokalną zapraszamy w dniach: 14 i 20, 28.12.2017r. w godz. 10.00-14.00.

Nadesłane prace konkursowe powinny uwzględniać:
-wyspę kuchenną wyposażoną w blat roboczy i płytę grzewczą (do pokazów kulinarnych i wspólnego gotowania);
-nowoczesne wyposażenie m.in. ze skuteczną wentylacją, zmywarką i dwoma piekarnikami;
-funkcjonalną, zgodną z zasadami ergonomii, wyposażoną w liczne schowki
i łatwą do utrzymania w czystości zabudowę;
-rozwiązania ułatwiające korzystanie z kuchni dla dzieci i osób niepełnosprawnych;
-regulowany stół kuchenny.

W konkursie przewidziana jest I nagroda w wysokości 1000 złotych dla najlepszego projektu.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie swojego udziału oraz zaakceptowanie postanowień- załącznik Nr 3.

Załączniki:
– charakterystyka MAL
– plany przestrzeni (dokładne plany do wglądu na miejscu)
– zgłoszenie do konkursu

Załączniki: