Konkurs dla studentów – CSR Masters

Opublikowano 29 listopada 2017

Konkurs jest skierowany do tych studentów wszystkich uczelni w Polsce, którym bliska jest tematyka społecznej odpowiedzialności. Aby wziąć w nim udział należy zgłosić autorski projekt działań o tematyce pro-społecznej, ekologicznej, edukacyjnej lub kulturalnej. Ważne jest, żeby beneficjentami zgłaszanych projektów były konkretne instytucje, takie jak np. fundacje, szkoły, szpitale czy domy kultury. Liczy się cel – stworzenie czegoś dla dobra szerszej społeczności. Do wygrania są trzy granty po 5 000 zł przeznaczone na realizację zgłaszanego projektu.

Konkurs wystartował 6 listopada, a wszelkie informacje dostępne są na stronie www.csrmasters.pl. Zgłaszanie projektów odbywa się także przez tę witrynę.