Konkurs PURE ART “Sztuka w Twoich rękach”

Opublikowano 27 września 2017

Ogólnopolski Konkurs o nazwie PURE ART “Sztuka w Twoich rękach”, organizuje austriacki producent biżuterii – firma FREYWILLE, która posiada dwa oddziały w Polsce (Poznań, Warszawa). Pozwolę sobie w skrócie przedstawić główne założenia:

IDEA KONKURSU

• Promocja twórczości młodych i utalentowanych studentów polskich uczelni (młodych polskich artystów)
  • Konkurs jest kierowany wyłącznie do osób posiadających aktywny status studenta, zainteresowanych grafiką, projektowaniem i/lub designem.

CELE KONKURSU

• Zadaniem konkursowym jest stworzenie grafiki, która będzie widoczna na torbie zakupowej marki FREYWILLE.
  • Zwycięski projekt zostanie nadrukowany na torby zakupowe marki, w których to od 1-31 grudnia będą sprzedawane produkty marki FREYWILLE, w butikach w Poznaniu i Warszawie.
  • Praca zwycięzcy konkursu zostanie zgłoszona do prestiżowego konkursu “Art of Packaging” nagradzającego najlepsze projekty opakowań.
  • Pula nagród w konkursie to 5000 zł.
  • Konkurs rozpoczyna się 1 października i trwa do 1 listopada

Patronami konkursu są: Konsulat Austrii w Polsce, Blow Up Hall Hotel oraz Art & Fashion Forum przy Starym Browarze w Poznaniu.

Więcej informacji – www.pureartpoland.pl